De OVH heeft een diepe goot en een ver doorgetrokken wel die over de zijsluiting van de naastgelegen pan valt. De OVH heeft een opvallend dunne onderkant. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk.
| Alternatieve artikelcode | 11732425ST |
| Breedte (mm) | 270 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 167 |
| Dekkende breedte (mm) | 167 mm |
| Fabriek | Janssen-Dings Tegelen |
| Garantie | 30 jaar op vorstbestendigheid |
| Gewicht | 4,06 |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcategorie | Satinet |
| Kleurcode [GPC] | 746 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 330 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 190 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dakhelling | 25 |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 190 mm |
| Nabewerking | Smoren | Engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 190 - 190 |
| Panmodel | OVH Klassiek |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Type | Gevelchaperonpan |
| Uitgebreide toelichting 1 | De OVH heeft een diepe goot en een ver doorgetrokken wel die over de zijsluiting van de naastgelegen pan valt. De OVH heeft een opvallend dunne onderkant. Deze pan geeft aan het dakvlak een golvend uiterlijk. |
| Uitvoering | Rechts |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Holle pan |