| Alternatieve artikelcode | 11752905ST |
| Breedte (mm) | 290 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 245 |
| Dekkende breedte (mm) | 245 mm |
| Fabriek | Narvik Tegelen |
| Gewicht | 5,62 |
| Gewicht (kg) | 179,84 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 738 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 433 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 370 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 340 mm |
| Nabewerking | Glazuur |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 340 - 370 |
| Panmodel | Alegra 12 |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Type | Gevelpan |
| Uitvoering | Links |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Pan met zachte golving |