| Alternatieve artikelcode | 11727460ST |
| Breedte (mm) | 269 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 216 |
| Fabriek | Deest |
| Gewicht | 3,64 |
| Gewicht (kg) | 3,5 |
| Gewicht eenheid | st |
| Kleur | Matzwart |
| Kleur [ETIM] | Zwart |
| Kleurcategorie | Mat |
| Kleurcode | 744 |
| Kleurcode [GPC] | 744 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 379 |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 308 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. dekkende breedte | 216 mm |
| Minimale latafstand | 288 mm |
| Nabewerking | Glazuur |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 288 - 308 |
| Panmodel | VHV Vario |
| Productiemethode | Geperst |
| Vorm | Holle pan |