| Alternatieve artikelcode | 11722547ST |
| Breedte (mm) | 400 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 400 |
| Dekkende breedte (mm) | 400 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 4,638 |
| Kleur | Vieilli Rood |
| Kleurcode [GPC] | 878 |
| Kleurgroep | Roodtinten |
| Kleurgroepcode | RED00 |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 400 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 400 mm |
| Nabewerking | Geen |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 400 - 400 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Vorm | Andere |