Met bijzondere vorsten maakt u het dak helemaal af. Ze zetten mooie accenten, scherpe geraffineerde details aan of benadrukken verleidelijke rondingen. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten.
| Alternatieve artikelcode | 11729169ST |
| Breedte (mm) | 400 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 400 |
| Dekkende breedte (mm) | 400 mm |
| Fabriek | Narvik Deest |
| Gewicht | 4,235 |
| Gewicht (kg) | 4,073 |
| Gewicht eenheid | st |
| Kleur | Matzwart |
| Kleurcategorie | Mat |
| Kleurcode | 744 |
| Kleurcode [GPC] | 744 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 400 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 400 mm |
| Nabewerking | Glazuur |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 400 - 400 |
| Panmodel | Independent Fittings |
| Productiemethode | Geperst |
| Uitgebreide toelichting 1 | Met bijzondere vorsten maakt u het dak helemaal af. Ze zetten mooie accenten, scherpe geraffineerde details aan of benadrukken verleidelijke rondingen. Voor alle typen nokvorsten zijn er begin- en eindvorsten. |
| Vorm | Andere |