Witte, sterk stofgereduceerde, flexibele, universele poederlijm
| Alternatieve artikelcode | 131010 |
| Begaanbaar | na ca. 12 uur |
| Brutogewicht (kg) | 25,099 |
| Commerciële omschrijving | Witte, sterk stofgereduceerde, flexibele, universele poederlijm |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 114081802 |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 25,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | 1 jaar |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Kleur | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opentijd | ca. 30 minuten |
| Pottijd | ca. 3 uur |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | keramische bekledingen; porcellanato grèstegels; porcellanato; gres- en porcellanato-mozaïek; aardewerk; niet vervormingsgevoelige natuursteen, kunststeen en betontegels; niet verkleuringsgevoelige natuursteen, kunststeen en betontegels; bouw- en isolatieplaten |
| UFI-code | VWK1-70U7-S00M-5D2P |
| Uitgebreide toelichting 1 | Hydraulisch verhardende, hoog flexibele, zeer verbruiks- en verwerkingsgeoptimaliseerde, stofarme poederlijm met lichtgewicht vulstoffen. SCHÖNOX Q6 W voldoet aan de eisen van de „Richtlijn voor flexmortels" van de Duitse bouwchemie. I.v.m. de meest duurzame grondstoffen en innovatieve productiemethodes ontstaat er bij het aanmaken van SCHÖNOX Q6 W met water ca. 90% minder stof. SCHÖNOX Q6 W is universeel geschikt voor de dun-, middel- en dikbedmethode op wanden en vloeren, tevens geschikt als vloeibedlijm op vloeren. |
| Uitvoering | Poeder |
| Velvorming | na ca. 30 min |
| Verbruik | ca. 2,4 kg/m² bij 8 mm vertanding |
| Verpakking | Zak |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbaar | na ca. 12 uur |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |