Zeer hoge eindsterkte Zeer snelle sterkteopbouw · Blijvend elastisch · Zeer goed vullend vermogen · Goed standvermogen · krimpt niet, 100% lijm · Oplosmiddelvrij ·Bevuilt de randen niet · Weerbestendig · Temperatuurbestendig van -40°C tot +100°C · Overschilderbaar · Doorharding ca. 2 mm/24 uur
| Chemische weerstand | Goed |
| Commerciële omschrijving | Zeer hoge eindsterkte Zeer snelle sterkteopbouw · Blijvend elastisch · Zeer goed vullend vermogen · Goed standvermogen · krimpt niet, 100% lijm · Oplosmiddelvrij ·Bevuilt de randen niet · Weerbestendig · Temperatuurbestendig van -40°C tot +100°C · Overschilderbaar · Doorharding ca. 2 mm/24 uur |
| Dichtheid | 1,04 |
| Elasticiteit | Very good |
| Elasticiteitsmodulus | 2 |
| Geschikt voor beton | Ja |
| Geschikt voor hout | Ja |
| Geschikt voor metaal | Ja |
| Geschikt voor steen | Ja |
| Gewicht (kg) | 0,3 |
| Gewicht eenheid | koker |
| Houdbaarheid | Aangebroken verpakking beperkt houdbaar. | Ongeopend: Minimaal 15 maanden. Beste Before Date (MM/JJ): zie verpakking. |
| Intrastatcode | 35061000 |
| Kleur | Kleurloos |
| Land van herkomst | NL |
| Merk | Griffon |
| Onderhoud | Natte lijmresten direct verwijderen met terpentine. Opgedroogde lijmresten zijn alleen mechanisch te verwijderen. |
| Oplosmiddelvrij | Ja |
| Oppervlakte hardheid | 50 |
| Opslag | Droog opslaan in gesloten verpakking tussen +5°C en +25°C. |
| Overschilderbaar | Overschilderbaar met acryl- en alkydverf. Alkydverf kan het droogproces vertragen. Altijd vooraf testen. |
| Percentage vaste stof (%) | 100 |
| Rek bij breuk | 250 |
| Samenstelling | SMP-Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid | Van -40°C tot +100°C. |
| Temperatuurbestendigheid | -40 - 100 |
| Toepassing | Voor het lijmen en monteren van vele bouwmaterialen op vrijwel alle ondergronden, zoals hout, (natuur)steen, (gas)beton, metaal, hardschuim en diverse kunststoffen. Geschikt voor binnen- en buitentoepassingen, zoals regelwerk, plinten, schroten, vensterbanken en plaat- en isolatiematerialen. Voor alle professionele toepassingen, zoals gevel- en interieurbouw, woning-, utiliteit- en carrosseriebouw. | Niet geschikt voor: PE, PP, PTFE, puur gips, en bitumen. Bij het verlijmen van kunststof altijd eerst een hechtingsproef uitvoeren. De hechting op kunststof kan variëren afhankelijk van het type kunststof en de kwaliteit van het kunststof. |
| Toepassingsgebied | Professional Business |
| Treksterkte | 210 |
| Type | SMP polymer |
| UV-bestendigheid | Very good |
| Uitgebreide toelichting 1 | Oplosmiddelvrije montagelijm met zeer hoge eindsterkte en zeer snelle sterkteopbouw op basis van SMP-Polymer. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Voor het lijmen en monteren van vele bouwmaterialen op vrijwel alle ondergronden, zoals hout, (natuur)steen, (gas)beton, metaal, hardschuim en diverse kunststoffen. Geschikt voor binnen- en buitentoepassingen, zoals regelwerk, plinten, schroten, vensterbanken en plaat- en isolatiematerialen. Voor alle professionele toepassingen, zoals gevel- en interieurbouw, woning-, utiliteit- en carrosseriebouw. |
| Uithardingstijd | 4 uur |
| Verbruik | Bij dotsgewijze verlijming: 5-8 m²/kg. Strepen: uit 1 koker komt ca. 8-15 meter lijm (afhankelijk van diameter afgesneden spuitmond). |
| Verwerking | Voorbehandeling oppervlak: Delen moeten schoon, stof- en vetvrij zijn. Zorg voor een stevige ondergrond. Ondergrond mag licht-vochtig zijn. Gebruik van primer niet nodig. | Gereedschap: Kokerpistool en rubber hamer. | Gebruiksaanwijzing: Schroefdraad afsnijden, spuitmond monteren en afsnijden op een diameter van min. 0,5 cm. Lijm gelijkmatig, afhankelijk van de zwaarte van het materiaal, om de 10 tot 40 cm in verticale strepen of dotten aanbrengen. Altijd lijm aanbrengen op hoekpunten en langs randen. Materialen direct met een schuivende beweging monteren en stevig aandrukken of -kloppen. Corrigeren is nog mogelijk. Bij zware materialen eventueel fixeren of ondersteunen. Na gebruik koker direct goed sluiten. | Aandachtspunten: Onderstaande droogtijden zijn gebaseerd op de verlijming van minimaal één poreus materiaal en een lijmlaag met een dikte van ca. 1 mm. Bij de verlijming van twee niet-poreuze materialen en/of een dikkere lijmlaag, dient rekening te worden gehouden met aanzienlijk langere droogtijden. |
| Verwerkingstemperatuur | De temperatuur van omgeving, de lijm en de te lijmen materialen mag niet lager zijn dan +5°C. |
| Verwerkingstijd | 1,5 uur |
| Viscositeit | Pasty |
| Vlampunt | K3 (>55°C) |
| Vochtbestendigheid | Zeer goed |
| Waterbestendigheid | Goed |