Witte, snel afbindende, trashoudende, flex. universeel-poederlijm en plaatsingsmortel
| Alternatieve artikelcode | 143010 |
| Begaanbaar | na ca. 3 uur |
| Brutogewicht (kg) | 25,099 |
| Commerciële omschrijving | Witte, snel afbindende, trashoudende, flex. universeel-poederlijm en plaatsingsmortel |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 113090302 |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 25,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | zak: 1 jaar, PE-zak: 18 maanden |
| Intrastatcode | 38245090 |
| Kleur | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opentijd | ca. 30 minuten |
| Pottijd | ca. 60 min |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | voor het verlijmen van gecalibreerd, niet gecalibreerd en niet doorschijnende verkleuringsgevoelige natuursteen, porcellanato-grès, keramische tegels en plavuizen volgens de dun-, middel- en dikbedmethode alsook van banen en handvormtegels. |
| UFI-code | W9Q5-C04C-A000-TYUE |
| Uitgebreide toelichting 1 | Vooral voor het verlijmen van gecalibreerd en niet gecalibreerd verkleuringsgevoelige natuursteen, porcellanato-grès, keramische tegels en plavuizen volgens de dun-, middel- en dikbedmethode alsook van banen en handvormtegels. Voor wand en vloer. Geschikt als vloeibedlijm op vloeren. Verbruiksbesparend door toepassing van lichtgewicht vulstoffen. Voldoet aan de richtlijn voor flexmortels van de Duitse bouwchemie. |
| Uitvoering | Poeder |
| Velvorming | na ca. 30 min |
| Verbruik | ca. 2,5 kg/m² bij 8 mm vertanding |
| Verpakking | Zak |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbaar | na ca. 3 uur |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |