Super Prof losse steel doorsnede 28mm
| Afmeting | 1600x28 mm |
| Afmeting verpakking (bxhxd) | 2,8x2,8x160 cm |
| Breedte (mm) | 28 |
| Commerciële omschrijving | Super Prof losse steel doorsnede 28mm |
| Diameter (mm) | 28 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 6-11-2015 |
| Gewicht (kg) | 0,615 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 44170000 |
| Kortingsgroep | Tools |
| Lengte (mm) | 1600 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Super Prof |