Super Prof reserve snijwiel hardmetaal speciaal 28x8 mm voor tegelsnijbeugel.
| Afmeting | 28x8 mm |
| Afmeting verpakking (bxhxd) | 5x1x17 cm |
| Breedte (mm) | 8 |
| Commerciële omschrijving | Super Prof reserve snijwiel hardmetaal speciaal 28x8 mm voor tegelsnijbeugel. |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 6-11-2015 |
| Gewicht (kg) | 0,028 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 82079078 |
| Kortingsgroep | Tools |
| Lengte (mm) | 28 |
| Merk | Super Prof |
| Type toebehoren/onderdelen | Snijwiel [EV023146] |
| Uitvoering | Snijwiel [EV023146] |