| Aansluiting | M14 |
| Aantal aders | 2 |
| Aderdoorsnede | 1 |
| Afmeting | 360 x 200 x 300 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Draairichting | Rechtsdraaiend |
| Elektrische spanning | 230 Volt |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Gereedschap | Steeksleutel 22 |
| Gewicht (kg) | 3,5 |
| Inbegrepen | Deelbare menggarde model Z-120 |
| Intrastatcode | 8474809000 |
| Kabellengte | 3 |
| Kleur | Zwart / Groen |
| Kleurechtheid | 80 CRI |
| Kwaliteitskeurmerk | CE |
| Materiaal | Metaal / kunststof |
| Mengcapaciteit | tot 40 kg |
| Merk | Swinko |
| Onbelast toerental | 0-970 /min. |
| Schakelaar | Traploos regelbaar |
| Spanhalsdiameter | 46 |
| Spanning | 230 |
| Stroomsterkte (A) | 5,0 A |
| Toepassing 2 | Bouwstoffen met lage viscositeit |Bouwstoffen met gemiddelde viscositeit |
| Toepassingsgebied | Schilder|Tegelzetter|Stukadoor|Vloerenlegger |
| Vermogen | 1300 |
| Vermogen (Watt) | 1300 |