Zeer krachtige mixer met 2 versnellingen voor het langdurig mengen van grotere hoeveelheden mortel, cement, kalk, beton en pleistermassa tot 80 kg. Met ergonomisch gevormde handgrepen met valbescherming en een traploos regelbaar toerental. Exclusief garde.
| Aansluiting | M14 |
| Aantal aders | 2 |
| Aderdoorsnede | 1 |
| Afmeting | 445x405x220 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse | II |
| Commerciële omschrijving | Zeer krachtige mixer met 2 versnellingen voor het langdurig mengen van grotere hoeveelheden mortel, cement, kalk, beton en pleistermassa tot 80 kg. Met ergonomisch gevormde handgrepen met valbescherming en een traploos regelbaar toerental. Exclusief garde. |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 11-11-2015 |
| Draairichting | Rechtsdraaiend |
| Elektrische spanning | 230 Volt |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Gereedschap | Steeksleutel 24 |
| Gewicht (kg) | 6,9 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 84748090 |
| Kabellengte | 3 |
| Kleur | Zwart / Groen |
| Kleurechtheid | 80 CRI |
| Kwaliteitskeurmerk | CE |
| Materiaal | Metaal / kunststof |
| Mengcapaciteit | tot 80 kg |
| Merk | Swinko |
| Onbelast toerental | 0-440 / 0-970 /min. |
| Schakelaar | traploos regelbaar |
| Spanhalsdiameter | 60 |
| Spanning | 230 |
| Stroomsterkte (A) | 8,3 A |
| Toepassing 2 | Bouwstoffen met gemiddelde viscositeit |Bouwstoffen met hoge viscositeit |
| Toepassingsgebied | Tegelzetter|Stukadoor|Vloerenlegger |
| Toeren per minuut (rpm) | belast 0-250 / 0-580, onbelast 400 / 970 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Zeer krachtige mixer met 2 versnellingen voor het langdurig mengen van grotere hoeveelheden mortel, cement, kalk, beton en pleistermassa tot 80 kg. Met ergonomisch gevormde handgrepen met valbescherming en een traploos regelbaar toerental. Exclusief garde. |
| Vermogen | 1800 |
| Vermogen (Watt) | 1800 |