Veelzijdige 2-versnellingen mixer voor de professional die werkzaam is in de droogbouw, als tegelzetter, stukadoor, vloerenlegger of in de civiele techniek. Geschikt voor het mengen van bouwstoffen met gemiddelde en hoge viscositeit, bijv. spachtelputz, gips, vul- en egalisatiemiddelen, tegellijm, kant-enklare specie, pleisters en gietmortels.
| Aansluiting | M14 |
| Aantal aders | 2 |
| Aderdoorsnede | 1 |
| Afmeting | 445x405x220 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse | II |
| Commerciële omschrijving | Veelzijdige 2-versnellingen mixer voor de professional die werkzaam is in de droogbouw, als tegelzetter, stukadoor, vloerenlegger of in de civiele techniek. Geschikt voor het mengen van bouwstoffen met gemiddelde en hoge viscositeit, bijv. spachtelputz, gips, vul- en egalisatiemiddelen, tegellijm, kant-enklare specie, pleisters en gietmortels. |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 11-11-2015 |
| Draairichting | Rechtsdraaiend |
| Elektrische spanning | 230 Volt |
| Elektrische veiligheidsklasse | II |
| Gereedschap | Steeksleutel 22 |
| Gewicht (kg) | 5,1 |
| Gewicht eenheid | st |
| Intrastatcode | 84748090 |
| Kabellengte | 3 |
| Kleur | Zwart / Groen |
| Kleurechtheid | 80 CRI |
| Kwaliteitskeurmerk | CE |
| Machinegewicht | 5,1 |
| Materiaal | Metaal / kunststof |
| Max. belast toerental 1e stand | 250 |
| Max. belast toerental 2e stand | 450 |
| Mengcapaciteit | tot 50 kg |
| Merk | Swinko |
| Nom. opgenomen vermogen | 1300 |
| Nullasttoerental 1e stand | 400 |
| Nullasttoerental 2e stand | 730 |
| Onbelast toerental | 0-400 / 0-730 /min. |
| Schakelaar | traploos regelbaar |
| Spanhalsdiameter | 46 |
| Spanning | 230 |
| Stroomsterkte (A) | 6,8 A |
| Toepassing 2 | Bouwstoffen met gemiddelde viscositeit |Bouwstoffen met hoge viscositeit |
| Toepassingsgebied | Tegelzetter|Stukadoor|Vloerenlegger |
| Toeren per minuut (rpm) | belast 0-250 / 0-450, onbelast 400 / 730 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Handzame mixer met 2 versnellingen voor het langdurig mengen van grotere hoeveelheden mortel, specie, kant- en- klare pleisters etc. tot 50 kg. Met ergonomisch gevormde handgrepen met valbescherming en een traploos regelbaar toerental. Exclusief garde. |
| Vermogen | 1300 |
| Vermogen (Watt) | 1300 |