| Accucapaciteit | 5,0 Ah |
| Afmeting | 720x242x235 mm |
| Breedte (mm) | 242 |
| Elektrische spanning | 18V XR |
| Gewicht (kg) | 6,048 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 235 |
| Intrastatcode | 8467298000 |
| Kortingsgroep | B03 |
| Lengte (mm) | 720 |
| Merk | DeWalt |
| Oplader | 4A |
| Verpakking (lijst) | DOOS |