Spindelblokkering voor een snelle schijfwissel In 3 standen te plaatsen zijhandgreep voor een betere balans bij afkort- en slijpwerk Inclusief: sleutelvrije beschermkap, anti-vibratie zijhandgreep, binnen- en buitenflens, spansleutel, max. schijfdiameter 230 mm meetonzekerheid K 1 (vibratie) 1,5 m/s² meetonzekerheid K 1 (geluid) 3 dB(A) meetonzekerheid K 2 (geluid) 3 dB(A)
| Afgegeven vermogen (Watt) | 1246 W |
| Afmeting | 610x250x130 mm |
| Breedte (mm) | 250 |
| Gewicht (kg) | 7,489 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hand-armvibratie | 7,6 m/s² (slijpen) |
| Hoogte (mm) | 130 |
| Intrastatcode | 84672951 |
| Kortingsgroep | B04 |
| Lengte (mm) | 610 |
| Merk | DeWalt |
| Nom. opgenomen vermogen | 2600 |
| Nullasttoerental | 6500 |
| Onbelast toerental | 6500 |
| Spindel | M14 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Spindelblokkering voor een snelle schijfwissel In 3 standen te plaatsen zijhandgreep voor een betere balans bij afkort- en slijpwerk Inclusief: sleutelvrije beschermkap, anti-vibratie zijhandgreep, binnen- en buitenflens, spansleutel, |
| Uitgebreide toelichting 2 | max. schijfdiameter 230 mm |
| Uitgebreide toelichting 3 | meetonzekerheid K 1 (vibratie) 1,5 m/s² |
| Uitgebreide toelichting 4 | meetonzekerheid K 1 (geluid) 3 dB(A) |
| Uitgebreide toelichting 5 | meetonzekerheid K 2 (geluid) 3 dB(A) |
| Vermogen (Watt) | 2600 W |
| Verpakking (lijst) | DOOS |