| Accucapaciteit | 5,0 Ah |
| Accucapaciteit | 5,0 |
| Afmeting | 125x330x440 mm |
| Breedte (mm) | 330 |
| Elektrische spanning | 18V XR |
| Gewicht (kg) | 4,37 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 440 |
| Intrastatcode | 84672110 |
| Kortingsgroep | B04 |
| Lengte (mm) | 125 |
| Merk | DeWalt |
| Nom. spanning | 18 |
| Oplader | 4A |
| Verpakking (lijst) | TSTAK |
| Vervangen door IBC | 0006025798 |
| Vervanger van IBC | 0006028495 |