| Accucapaciteit | 2,0 Ah |
| Accucapaciteit | 2,0 |
| Afmeting | 445x340x160 mm |
| Breedte (mm) | 340 |
| Elektrische spanning | 18V XR |
| Gewicht (kg) | 5,249 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 160 |
| Intrastatcode | 84672110 |
| Kortingsgroep | B04 |
| Lengte (mm) | 445 |
| Merk | DeWalt |
| Nom. spanning | 18 |
| Oplader | 2A |
| Verpakking (lijst) | TSTAK |