| Accucapaciteit | 2,0 Ah |
| Afmeting | 430x120x340 mm |
| Breedte (mm) | 120 |
| Elektrische spanning | 18V XR |
| Gewicht (kg) | 3,844 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 340 |
| Intrastatcode | 84672110 |
| Kortingsgroep | B04 |
| Lengte (mm) | 430 |
| Merk | DeWalt |
| Oplader | 1.25A |
| Verpakking (lijst) | TSTAK |