Een enkele telescoopladder die zeer geschikt is voor inspectie-en toegangsdoeleinden Vooral geschikt voor inspectie- en toegangsdoeleinden. verkrijgbaar in twee uitvoeringen; met een maximale ladderlengte van 320 cm en van 380 cm. Maximale belasting is 150 kg.
| Aantal sporten | 11 |
| Basisbreedte | 49 cm |
| DoP verplichting (ja/nee) | Nee, 10-11-2015 |
| Gewicht (kg) | 9 |
| Gewicht eenheid | st |
| Kortingsgroep | 1 |
| Max. lengte | 320 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Transportlengte | 800 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Een enkele telescoopladder die zeer geschikt is voor inspectie-en toegangsdoeleinden |
| Uitgebreide toelichting 2 | Vooral geschikt voor inspectie- en toegangsdoeleinden. verkrijgbaar in twee uitvoeringen; met een maximale ladderlengte van 320 cm en van 380 cm. Maximale belasting is 150 kg. |