Solide heteluchtpistool voor continu professioneel gebruik. Kan voor vele toepassingen vrijstaand gebruikt worden dankzij het steunpunt vooraan en de rubberen inzet achteraan. Krachtige motor met een 2000 Watt warmte-element en met optimale koeling. Compact en licht voor een vlotte hanteerbaarheid. Inclusief: kegelvormig mondstuk, warmtespreidend mondstuk, stalen verfschraper, werktemperatuur 50-600 °C luchtstroom 650 l/min
| Afmeting | 275x275x90 mm |
| Breedte (mm) | 275 |
| Gewicht (kg) | 1,433 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hand-armvibratie | 2,5 m/s² |
| Hoogte (mm) | 90 |
| Intrastatcode | 85167970 |
| Kortingsgroep | B04 |
| Lengte (mm) | 275 |
| Merk | DeWalt |
| Uitgebreide toelichting 1 | Solide heteluchtpistool voor continu professioneel gebruik. Kan voor vele toepassingen vrijstaand gebruikt worden dankzij het steunpunt vooraan en de rubberen inzet achteraan. Krachtige motor met een 2000 Watt warmte-element en met optimale koeling. Compact en licht voor een vlotte hanteerbaarheid. Inclusief: kegelvormig mondstuk, warmtespreidend mondstuk, stalen verfschraper, |
| Uitgebreide toelichting 2 | werktemperatuur 50-600 °C |
| Uitgebreide toelichting 3 | luchtstroom 650 l/min |
| Vermogen (Watt) | 2000 W |
| Verpakking (lijst) | DOOS |