Dit is een apparaat zonder fratsen die menig werkplaats voorziet van de meest heldere klanken.
| AM | Nee |
| AUX ingang | Ja |
| Accutype | 6 x AA NiMH |
| Afmeting | 180x250x200 mm |
| Afmeting verpakking (bxhxd) | Afmeting en gewicht omdoos: 43x29x39 cm. Gewicht: 11,0 kg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Bluetooth | Ja |
| Breedte (mm) | 180 |
| Commerciële omschrijving | Compacte en krachtige bluetooth speaker en dab+ bouwradio. |
| DAB+ | Ja |
| FM RDS | Ja |
| Gewicht (kg) | 2,1 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 200 |
| Interne Charger | Ja |
| Intrastatcode | 85271900 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur [ETIM] | Zwart |
| Laadt tijdens spelen | Nee |
| Lengte (mm) | 250 |
| Montagewijze | Vrijstaand model |
| Overige kenmerken | Gewicht (excl. batterij): 1,9 kg |
| RDS | Ja |
| SD ingang | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Stofbestendig | Ja |
| Type indicatie | Digitaal |
| USB Speler | Nee |
| USB lader | Nee |
| Uitgebreide toelichting 1 | Dit is een apparaat zonder fratsen die menig werkplaats voorziet van de meest heldere klanken. |
| Uitvoering | Radio |
| Vermogen (Watt) | Uitgangsvermogen speaker: 7 W |
| Waterbestendigheid | Ja |