De meest compacte bouwradio en bluetooth speaker voor in de werktas en op de stijger met ook nog eens zeer krachtig en warm geluid.
| AM | Nee |
| AUX ingang | Ja |
| Accutype | Lithium |
| Afmeting | 280x310x260 mm |
| Afmeting verpakking (bxhxd) | Afmeting en gewicht omdoos: 60x38x33 cm. Gewicht: 11,7 kg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Bluetooth | Ja |
| Breedte (mm) | 280 |
| Commerciële omschrijving | De meest compacte bouwradio en bluetooth speaker voor in de werktas en op de stijger met ook nog eens zeer krachtig en warm geluid. |
| DAB+ | Ja |
| FM RDS | Ja |
| Gewicht (kg) | 4,5 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 260 |
| Interne Charger | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kleur [ETIM] | Zwart |
| Laadt tijdens spelen | Ja |
| Lengte (mm) | 310 |
| Montagewijze | Vrijstaand model |
| RDS | Ja |
| SD ingang | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Stofbestendig | Ja |
| Type indicatie | Digitaal |
| USB Speler | Ja |
| USB lader | Ja |
| Uitgebreide toelichting 1 | Een echte teamspeler. Met de laatste technische hoogstandjes. Zorgt simpel en moeiteloos dat iedereen in het (werk)team geniet van perfect geluid. In grote ruimtes binnen en buiten. Vaak te vinden tussen veeleisende professionals. Speelt ook graag bij zwembaden, voetbalvelden en andere sportlocaties. Hij is groot maar toch handzaam. En natuurlijk stof- en waterdicht en schokbestendig. |
| Uitvoering | Radio |
| Vermogen (Watt) | Uitgangsvermogen speaker: 25 W |
| Waterbestendigheid | Ja |