De grootste en krachtigste bouwradio ooit gemaakt.
| AM | Nee |
| AUX ingang | Ja |
| Accutype | Lithium |
| Afmeting | 470x310x310 mm |
| Afmeting verpakking (bxhxd) | Afmeting en gewicht omdoos: 49,5x36x33 cm. Gewicht: 11,2 kg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Bluetooth | Ja |
| Breedte (mm) | 470 |
| Commerciële omschrijving | De grootste en krachtigste bouwradio ooit gemaakt. |
| DAB+ | Ja |
| FM RDS | Ja |
| Gewicht (kg) | 8,7 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 310 |
| Interne Charger | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Kleur [ETIM] | Zwart |
| Laadt tijdens spelen | Ja |
| Lengte (mm) | 310 |
| Montagewijze | Vrijstaand model |
| RDS | Ja |
| SD ingang | Ja |
| Schokbestendig | Ja |
| Stofbestendig | Ja |
| Type indicatie | Digitaal |
| USB Speler | Nee |
| USB lader | Ja |
| Uitgebreide toelichting 1 | Baas boven baas. Niet voor niets beste maten met buitenmensen als stratenmakers, bouwvakkers en boeren. Perfect geschikt voor iedereen die een groot terrein vol wil zetten met het beste geluid. De Rockhart is te groot voor binnen, hij moet naar buiten. |
| Uitvoering | Radio |
| Vermogen (Watt) | Uitgangsvermogen speaker: 60 W |
| Vervanger van IBC | 0004280136 |
| Waterbestendigheid | Ja |