De eerste DAB+ bouwradio op de markt, een klassieker met een grote speaker en een grote klankkast.
| AM | Nee |
| AUX ingang | Ja |
| Accutype | 4 x C NiMH |
| Afmeting | 310x230x190 mm |
| Afmeting verpakking (bxhxd) | Afmeting en gewicht omdoos: 64x27x42 cm. Gewicht: 16,6 kg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Bluetooth | Ja |
| Breedte (mm) | 310 |
| Commerciële omschrijving | De eerste DAB+ bouwradio op de markt, een klassieker met een grote speaker en een grote klankkast. |
| DAB+ | Ja |
| FM RDS | Ja |
| Gewicht (kg) | 3,3 |
| Gewicht eenheid | st |
| Hoogte (mm) | 190 |
| Interne Charger | Ja |
| Intrastatcode | 85271900 |
| Kleur | Zwart |
| Kleur [ETIM] | Zwart |
| Laadt tijdens spelen | Ja |
| Lengte (mm) | 230 |
| Montagewijze | Vrijstaand model |
| Overige kenmerken | Gewicht (excl. batterij): 3,0 kg |
| RDS | Ja |
| SD ingang | Nee |
| Schokbestendig | Ja |
| Stofbestendig | Ja |
| Type indicatie | Digitaal |
| USB Speler | Nee |
| USB lader | Nee |
| Uitgebreide toelichting 1 | Een klassieker op het gebied van design en incasseringsvermogen (vuil, stof, vocht, vallen). De grote klankkast zorgt voor geweldig geluid. Geschikt voor grotere werkplaatsen, autogarages en bescheiden bedrijfsruimtes (tot 350m2). De professionele accu en bluetooth maken 'm compleet. Het is een no-nonsense radio: heeft alles, voor een goede prijs. |
| Uitvoering | Radio |
| Vermogen (Watt) | Uitgangsvermogen speaker: 7 W |
| Waterbestendigheid | Ja |