| Aandraaivoorziening | T-ster (TX) |
| Aandraaivoorziening (lijst) | tx-40 |
| Aandrijving | tx-40 |
| Afwerking | verzinkt |
| Alternatieve artikelcode | 64341b10135f2 |
| Bevestigingsdikte | 65 |
| Boordiameter | 10 mm |
| Boorgatdiameter | 10 |
| Boorgatdiameter (mm) | 10 |
| Boorgatdiepte (mm) | 80 |
| Diameter (mm) | 10 |
| Intrastatcode | 73181290 |
| Klembereik (mm) | 65 |
| Koptype | verzonken kop |
| Kopvorm (lijst) | verzonken kop |
| Lengte (mm) | 135 |
| Materiaal | nylon/staal |
| Materiaal plug | Kunststof |
| Merk | Friulsider |
| Min. materiaaldikte | 120 mm |
| Oppervlaktebescherming | verzinkt |
| Penvorm | Spijkerschroef |
| Schroef meegeleverd (ja/nee) | Ja |
| Schroeflengte | 135 mm |
| Spijkerschroef meegeleverd | Ja |
| Zelfborend | Nee |