De efficiënte met kort spreidelement
| Alternatieve uitvoering | met schroef |
| Boordiameter | 10 mm |
| Boorgatdiameter | 10 |
| Boorgatdiepte | 70 |
| Boorgatdiepte (mm) | Bij doorsteekmontage min. 70 mm |
| Brutogewicht (kg) | 1,47 |
| Commerciële omschrijving | De efficiënte met kort spreidelement |
| ETA | Ja |
| Gereedschapopname | TX40 / SW 13 |
| Geschikt voor beton | Ja |
| Geschikt voor bevestiging met kabelbundelband | Nee |
| Geschikt voor cellenbeton | Ja |
| Geschikt voor gasbeton | Ja |
| Geschikt voor geperforeerde steen | Ja |
| Geschikt voor gipskarton | Nee |
| Geschikt voor houtdraadbout | Nee |
| Geschikt voor kalkzandsteen | Ja |
| Geschikt voor natuursteen | Ja |
| Geschikt voor schroefdiameter | 7 |
| Geschikt voor spaanplaat | Nee |
| Geschikt voor volsteen | Ja |
| Gewicht eenheid | doos |
| Intrastatcode | 73181290 |
| Kleur | Grijs |
| Kortingsgroep | 105 |
| Kwaliteitsklasse | Nylon |
| Land van herkomst | DE |
| Lengte (mm) | 60 |
| Materiaal | elektrolytisch verzinkt staal |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. dikte aanbouwdeel | 10 mm |
| Merk | Fischer |
| Met rand | Ja |
| Met rand (ja/nee) | Ja |
| Min. boorgatdiepte | 70 mm | Bij doorsteekmontage: 70 mm |
| Min. verankeringsdiepte (mm) | 50 |
| Montage | Afstandsmontage: Nee | Doorsteekmontage: Ja | Voorsteekmontage: Nee |
| Nuttige lengte | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig | Materiaal/corrosiebescherming: Elektrolytisch verzinkt |
| Overige kenmerken | Afmeting schroef: 7,0 x 69 mm |
| Pluglengte | 60 mm |
| Schroef meegeleverd | Ja |
| Schroef meegeleverd (ja/nee) | Ja |
| Toepassing | De efficiënte met kort spreidelement |
| Toepassing 2 | Gevel-, plafond en dakconstructies van hout en metaal| Ramen| Hekwerken en deuren| Kledingkasten| Hangende keukenkasten| Rachelwerk| Balken| TV consoles| Afwerklaag| Metalen beugels| Metal ondersteuningen| Kabelkanalen| Kabelgoten |
| Toepassingsgebied | Gecertificeerd voor: | Beton ≧ C12/15| Geperforeerde baksteen| Holle bouwsteen van licht beton| Geperforeerde kalkzandsteen| Volle kalkzandsteen| Cellenbeton| Volle bouwsteen van normaal- en lichtbeton| Volle baksteen| Thermische isolatieblokken| Tevens geschikt voor: | Natuursteen met hoge dichtheid| Gipsblokken |
| Uitgebreide toelichting 1 | De fischer Constructieplug SXR-FUS is een plug van kwalitatief hoogwaardig nylon met de voorgemonteerde fischer zeskante schroef en passende onderlegring. Dankzij de bijzondere geometrie van de plug kan de SXR in massief materiaal en materialen zoals geperforeerde baksteen worden gebruikt. Door de geringe verankeringsdiepte van slechts 50 mm kan de constructieplug in het bijzonder bij meervoudige bevestigingen van niet-dragende systemen op zeer efficiënte wijze worden verwerkt. De fischer Constructieplug SXR-FUS met de zeskante schroef en passende onderlegring wordt vooral aanbevolen voor de bevestiging van metaalconstructies. |
| Uitgebreide toelichting 2 | De fischer Constructieplug SXR-FUS is een plug van kwalitatief hoogwaardig nylon met de voorgemonteerde fischer zeskante schroef en passende onderlegring. Dankzij de bijzondere geometrie van de plug kan de SXR in massief materiaal en materialen zoals geperforeerde baksteen worden gebruikt. Door de geringe verankeringsdiepte van slechts 50 mm kan de constructieplug in het bijzonder bij meervoudige bevestigingen van niet-dragende systemen op zeer efficiënte wijze worden verwerkt. De fischer Constructieplug SXR-FUS met de zeskante schroef en passende onderlegring wordt vooral aanbevolen voor de bevestiging van metaalconstructies. |
| Uitgebreide toelichting 3 | De speciale werking maakt bij een verankeringsdiepte van slechts 50 mm het gebruik in massieve en geperforeerde bouwmaterialen mogelijk en zorgt zo voor een efficiënte bevestiging. | De ETA-beoordeling dekt het gebruik in veel verschillende massieve en geperforeerde bouwmaterialen en garandeert daarmee een veilige bevestiging. | De speciaal ontwikkelde combinatie van plug en veiligheidsschroef zorgt voor een optimaal gebruik. De plug trekt voelbaar en biedt daardoor meer montagecomfort. | Het assortiment biedt voor elke bevestiging de juiste plug. |
| Uitvoering | Spreidplug |
| Uitvoering | Met schroef |
| Unique selling points | Geringe verankeringsdiepte bespaart tijd en kosten.| ETA-beoordeling in beton en metselwerk.| De plug spreidt zich in massief bouwmateriaal.| In geperforeerde bouwmaterialen wordt de plug in de holle ruimte verankerd.| Met voorgemonteerde veiligheidsschroef met zeskante kop en voorgevormde onderlegring. |
| VdS keur | Ja |
| Verpakking (lijst) | Doos |
| Verwerking | De SXR is geschikt voor de doorsteekmontage.| De SXR spreidt in massieve ondergronden.| In geperforeerde ondegronden worden de lasten overgedragen aan de kamerwanden van de steen.| Bij geperforeerd metselwerk adviseren wij enkel roterend te boren (zonder slagmechanisme).| Voor het bevestigen van houtconstructies wordt geadviseerd om schroeven met verzonken kop te gebruiken. Bij metaalconstructies pluggen met een brede hulsrand en met schroeven met zeskantkop met aangeperste onderlegring te gebruiken. |
| Voordelen | De speciale werking maakt bij een verankeringsdiepte van slechts 50 mm het gebruik in massieve en geperforeerde ondergronden mogelijk en zorgt zo voor een efficiënte verankering.| De ETA-certificering dekt het gebruik in vele massieve en geperforeerde ondergronden en garandeert daarmee een veilige bevestiging.| De speciaal ontwikkelde combinatie van constructieplug en veiligheidsschroef zorgt voor optimaal gebruiksgemak. De plug trekt voelbaar aan en biedt daardoor nog meer montagecomfort.| Het brede assortiment met diameters 6, 8 en 10 mm en nuttige lengtes tot 210 mm staan een zeer breed toepassinggebied toe. |