platte kop pozidriv-3
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Aandraaivoorziening (lijst) | pozidriv-3 |
| Aandrijving | pozidriv-3 |
| Afwerking | verzinkt |
| Alternatieve artikelcode | 62200b08120f2 |
| Bevestigingsdikte | 80 |
| Boordiameter | 8 mm |
| Boorgatdiameter | 8 |
| Boorgatdiameter (mm) | 8 |
| Boorgatdiepte (mm) | 50 |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | tapco |
| Intrastatcode | 73181290 |
| Klembereik (mm) | 80 |
| Koptype | platte kop |
| Kopvorm (lijst) | platte kop |
| Kraagdiameter (mm) | 12 |
| Lengte (mm) | 120 |
| Materiaal | nylon/staal |
| Materiaal plug | Kunststof |
| Merk | Friulsider |
| Min. materiaaldikte | 100 mm |
| Oppervlaktebescherming | verzinkt |
| Penvorm | Spijkerschroef |
| Schroef meegeleverd (ja/nee) | Ja |
| Schroeflengte | 125 mm |
| Spijkerschroef meegeleverd | Ja |
| Uitgebreide toelichting 2 | platte kop |
| Uitgebreide toelichting 3 | pozidriv-3 |
| Zelfborend | Nee |