Voor de montage van kozijnhoeken met een doorvoergat van 13mm.
| Alternatieve uitvoering | met schroef |
| Boordiameter | 12 mm |
| Brutogewicht (kg) | 1,528 |
| Commerciële omschrijving | Voor de montage van kozijnhoeken met een doorvoergat van 13mm. |
| Gereedschapopname | TX40 / SW 13 |
| Geschikt voor beton | Ja |
| Geschikt voor bevestiging met kabelbundelband | Nee |
| Geschikt voor cellenbeton | Ja |
| Geschikt voor gasbeton | Ja |
| Geschikt voor geperforeerde steen | Ja |
| Geschikt voor gipskarton | Nee |
| Geschikt voor houtdraadbout | Ja |
| Geschikt voor kalkzandsteen | Ja |
| Geschikt voor natuursteen | Ja |
| Geschikt voor spaanplaat | Nee |
| Geschikt voor volsteen | Ja |
| Gewicht eenheid | doos |
| Intrastatcode | 73181290 |
| Kleur | Grijs |
| Kortingsgroep | geen |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | elektrolytisch verzinkt staal |
| Merk | Fischer |
| Met rand (ja/nee) | Ja |
| Min. boorgatdiepte | Bij doorsteekmontage: 75 mm |
| Montage | Afstandsmontage: Nee | Doorsteekmontage: Ja | Voorsteekmontage: Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig | Materiaal/corrosiebescherming: Kunststof |
| Pluglengte | 60 mm |
| Schroef meegeleverd (ja/nee) | Ja |
| Toepassing | Voor de montage van kozijnhoeken met een doorvoergat van 13mm. |
| Toepassingsgebied | Volle kalkzandsteen| Volle baksteen| Cellenbeton |
| Uitgebreide toelichting 1 | De Constructiekraagplug S12 FUS is spreid twee kanten op waardoor de spreidkrachten evenwijdig aan de rand gericht kunnen worden. De kans op scheurvorming in kalkzandsteen wordt hierdoor sterk gereduceerd, waardoor een langdurige en stabiele bevestiging wordt gerealiseerd. Dankzij de hoogwaardige nylon plug kan de verankering, in tegenstelling tot stalen verankeringen, een bepaalde mate van beweging opnemen (welke met het dichtslaan van ramen en deuren kunnen optreden), zonder dat de verankering lostrilt. Daarnaast is de Constructiekraapglug geschikt voor bevestiging in steenachtige materialen volgens de KVT praktijkrichtlijnen. |
| Uitgebreide toelichting 2 | De Constructiekraagplug S12 FUS is spreid twee kanten op waardoor de spreidkrachten evenwijdig aan de rand gericht kunnen worden. De kans op scheurvorming in kalkzandsteen wordt hierdoor sterk gereduceerd, waardoor een langdurige en stabiele bevestiging wordt gerealiseerd. Dankzij de hoogwaardige nylon plug kan de verankering, in tegenstelling tot stalen verankeringen, een bepaalde mate van beweging opnemen (welke met het dichtslaan van ramen en deuren kunnen optreden), zonder dat de verankering lostrilt. Daarnaast is de Constructiekraapglug geschikt voor bevestiging in steenachtige materialen volgens de KVT praktijkrichtlijnen. |
| Uitgebreide toelichting 3 | 2-voudige spreiding staat gerichte montage nabij de rand toe. | Extra grote kraag voorkomt contact tussen bout en aanbouwdeel en daarmee corrosie. | Hoogwaardig nylon garandeert probleemloze en langdurige werking in metselwerk. | Diameter 12 mm ideaal in combinatie met talloze stalen hoeken in metselwerk en kalkzandsteen UNIEK IN DE MARKT! | Veiligheidsschroef met grote kerndiameter zorgt voor extra spreiding en daarmee zeer hoge belastingen. | Aanbevolen belastingwaarde in kalkzandsteen: 1,5 kN! |
| Uitvoering | Met schroef |
| Unique selling points | Speciaal afgestemd op het verankeren van stalen kozijnhoeken met doorvoergat 13mm.| Veiligheidsschroef met grote kerndiameter zorgt voor extra spreiding en daarmee zeer hoge belastingen.| Extra grote kraag voorkomt contact tussen bout en aanbouwdeel en daarmee corrosie.| Hoogwaardig nylon garandeert probleemloze en langdurige werking in metselwerk. |
| VdS keur | Ja |
| Verpakking (lijst) | Doos |
| Verwerking | Teken de positie van de gaten af met een smeltijn of laser.| Boor de gaten in het kalkzandsteen.| Plaats de Constructiekraagplug S12 FUS in de stalen hoek.| Plaats het anker in het boorgat, houdt hierbij rekening dat de spreidkrachten parallel aan de rand van het kalkzandsteen werken om uitbreken te voorkomen.| Draai het anker aan ttmet een accuschroefmachine totdat de kraag van de plug iets wordt platgeduwd, het gebruik van een slagmoersleutel wordt afgeraden! |
| Voordelen | 2-voudige spreiding staat gerichte montage nabij de rand toe.| Extra grote kraag voorkomt contact tussen bout en aanbouwdeel en daarmee corrosie.| Hoogwaardig nylon garandeert probleemloze en langdurige werking in metselwerk.| Met een diameter van 12 mm is de S 12 FUS ideaal geschikt voor de verankering van talloze stalen hoeken in metselwerk en kalkzandsteen en is daarmee uniek in de markt. | Veiligheidsschroef met grote kerndiameter zorgt voor extra spreiding en daarmee zeer hoge belastingen.| Aanbevolen belastingwaarde in kalkzandsteen: 1,5 kN! |