Het veelzijdige cellenbetonanker van kunststof.
| Boordiameter | 8 mm |
| Boorgatdiameter | 8 |
| Boorgatdiepte | 60 |
| Boorgatdiepte (mm) | min. 60 mm |
| Brutogewicht (kg) | 0,133 |
| Commerciële omschrijving | Het veelzijdige cellenbetonanker van kunststof. |
| Geschikt voor beton | Nee |
| Geschikt voor bevestiging met kabelbundelband | Nee |
| Geschikt voor cellenbeton | Ja |
| Geschikt voor gasbeton | Ja |
| Geschikt voor geperforeerde steen | Nee |
| Geschikt voor gipskarton | Nee |
| Geschikt voor houtdraadbout | Ja |
| Geschikt voor kalkzandsteen | Nee |
| Geschikt voor natuursteen | Nee |
| Geschikt voor schroefdiameter | 4 |
| Geschikt voor spaanplaat | Nee |
| Geschikt voor volsteen | Nee |
| Gewicht eenheid | doos |
| Intrastatcode | 39269097 |
| Kleur | Grijs |
| Kortingsgroep | 107 |
| Kwaliteitsklasse | Nylon |
| Land van herkomst | DE |
| Lengte (mm) | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Fischer |
| Met rand | Nee |
| Met rand (ja/nee) | Nee |
| Min. boorgatdiepte | 60 mm |
| Montage | Afstandsmontage: Nee | Doorsteekmontage: Nee | Voorsteekmontage: Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig | Materiaal/corrosiebescherming: Kunststof |
| Pluglengte | 50 mm |
| Schroef meegeleverd | Nee |
| Schroef meegeleverd (ja/nee) | Nee |
| Toepassing | Het veelzijdige cellenbetonanker van kunststof. |
| Toepassing 2 | Schilderijen| Lampen| Legplanken| Spiegel kastjes| Brievenbussen| Markeringen| Bewegingssensoren| Kabel- en pijpbeugels| Afstandsgemonteerde constructies |
| Toepassingsgebied | Cellenbeton| Gipsblokken |
| Uitgebreide toelichting 1 | Het fischer Turbo cellenbetonanker FTP K is een speciale plug voor bevestigingen in cellenbeton. De plug van kwalitatief hoogwaardig nylon wordt na het voorboren in de voorsteekmontage met het Montagehulpstuk FTP EK aangebracht. De spiraalvormige uitwendige schroefdraad snijdt daarbij nauwkeurig in het bouwmateriaal. Het fischer Turbo cellenbetonanker FTP K is bijzonder geschikt om schilderijen, lampen, kabel- en buisklemmen stevig in cellenbeton te bevestigen. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Het fischer Turbo cellenbetonanker FTP K is een speciale plug voor bevestigingen in cellenbeton. De plug van kwalitatief hoogwaardig nylon wordt na het voorboren in de voorsteekmontage met het Montagehulpstuk FTP EK aangebracht. De spiraalvormige uitwendige schroefdraad snijdt daarbij nauwkeurig in het bouwmateriaal. Het fischer Turbo cellenbetonanker FTP K is bijzonder geschikt om schilderijen, lampen, kabel- en buisklemmen stevig in cellenbeton te bevestigen. |
| Uitgebreide toelichting 3 | De FTP K is geschikt voor zowel houtschroeven als metrische schroeven en biedt daardoor keuzemogelijkheid. | De spiraalvormige buitendraad zet zichzelf met een positieve vormpassing vast in het zachte cellenbeton, garandeert daardoor een stevige bevestiging. | Het zetten met het FTP EK montagehulpstuk vereist slechts weinig kracht. Voor een gemakkelijke installatie. | De speciale geometrie maakt een nagenoeg spreiddrukvrije verankering mogelijk. Dit maakt kleine afstanden van rand en tussenruimte mogelijk, en voorkomt spleten in gepleisterde oppervlakken. |
| Uitvoering | Spiraalplug |
| Uitvoering | Zonder schroef |
| Unique selling points | Voor houtschroeven en metrische bouten.| Grote bevestigingskrachten door passende verbinding in het bouwmateriaal.| Comfortabele montage: minder krachtsinspanning door montagehulpstuk.| Geringe rand- en asafstanden door spreiddrukvrije verankering |
| VdS keur | Ja |
| Verpakking (lijst) | Doos |
| Verwerking | De FTP K is geschikt voor voorsteekmontage.| Gebruik het montagehulpstuk FTP EK voor snelle en gemakkelijke montage. Het cellenbetonanker zet zich middels vormpassing vast in het cellenbeton.| Geschikt voor houtschroeven en metrische schroeven met een diameter van 4 tot 10 mm. |
| Voordelen | De FTP K is geschikt voor zowel spaanplaatschroeven als metrische bouten en biedt daardoor flexibiliteit.| De spiraalvormige buitendraad zet zichzelf middels vormpassing vast in de zachte ondergrond en garandeert daardoor zeer hoge belastingwaardes.| Met behulp van het FTP EK montagehulpstuk is slechts weinig kracht vereist voor een gemakkelijke montage.| De speciale geometrie maakt een nagenoeg spreiddrukvrije verankering mogelijk. Dit maakt kleine h.o.h. en randafstanden mogelijk en voorkomt scheuren in gepleisterde oppervlakken. |