Heavy-duty hulsanker geschikt voor kanaalplaatvloeren.
| Boordiameter | 12 mm |
| Boorgatdiameter (mm) | 12 |
| Brutogewicht (kg) | 2,564 |
| Commerciële omschrijving | Heavy-duty hulsanker geschikt voor kanaalplaatvloeren. |
| Draadmaat (M..) | M8 |
| Gewicht eenheid | doos |
| Intrastatcode | 73181900 |
| Kortingsgroep | 104 |
| Land van herkomst | CZ |
| Materiaal | elektrolytisch verzinkt staal |
| Max. dikte aanbouwdeel | 10 mm |
| Merk | Fischer |
| Min. verankeringsdiepte (mm) | 25 |
| Montage | Afstandsmontage: Nee | Doorsteekmontage: Ja | Voorsteekmontage: Nee |
| Nuttige lengte | 10 mm |
| Overige kenmerken | Ankerlengte: 65 mm |
| Pluglengte | 65 mm |
| Toepassing | Heavy-duty hulsanker geschikt voor kanaalplaatvloeren. |
| Toepassing 2 | Schoren| Betonnen panelen| F-beugels |
| Toepassingsgebied | Geschikt voor: | Kanaalplaten C40/50 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Het fischer hulsanker FH II NL is speciaal ontwikkeld voor het gebruik in kanaalplaatvloeren. Bij de montage wordt de conus in de spreidhuls getrokken die zich vervolgens tegen de boorgatwand klemt. De zwarte kunststof ring voorkomt dat het kanaalplaatanker meedraait en neemt de aandraaislip op. Na demontage blijven geen uitstekende delen achter in het boorgat waardoor de kans op ongevallen wordt verkleind. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Het fischer hulsanker FH II NL is speciaal ontwikkeld voor het gebruik in kanaalplaatvloeren.Bij de montage wordt de conus in de spreidhuls getrokken die zich vervolgens tegen de boorgatwand klemt.De zwarte kunststof ring voorkomt dat het kanaalplaatanker meedraait en neemt de aandraaislip op. Na demontage blijven geen uitstekende delen achter in het boorgat waardoor de kans op ongevallen wordt verkleind. |
| Uitgebreide toelichting 3 | Economisch systeem, de bout kan tot vijf maal herbruikt worden. | Geen uitstekende ankerdelen na demontage van het anker. Dit heeft een hogere veiligheid op de bouwplaats en tijdbesparing tot gevolg. | Gangbare zeskantbout welke ook wordt gebruikt voor andere applicaties, hierdoor hoeft er niet van montagegereedschap te worden gewisseld. | Grote onderlegring voor een betere krachtenafdracht. |
| VdS keur | Ja |
| Verpakking (lijst) | Doos |
| Verwerking | Ankerbout bestaande uit een bout (staalkwaliteit 8.8) en vervangingsset (onderlegring, nylon ring, kreukelzone, spreidhulsen onderconus)| Zeer geschikt voor tijdelijke bevestiging van betonwanden middels schoren, maar ook voor permanente toepassing| Na demontage blijven de onderconus en spreidhuls achter in het boorgat, deze onderdelen kunnen tezamen met de spreidhuls, nylon ring en onderlegring nabesteld worden.| Kleinste afmeting tevens geschikt voor de bevestiging van F-beugels in kanaalplaatvloeren. |
| Voordelen | Economisch systeem, de bout kan tot vijf maal herbruikt worden.| Geen uitstekende ankerdelen na demontage van het anker. Dit heeft een hogere veiligheid op de bouwplaats en tijdbesparing tot gevolg.| Gangbare zeskantbout welke ook wordt gebruikt voor andere applicaties, hierdoor hoeft er niet van montagegereedschap te worden gewisseld.| Grote onderlegring voor een betere krachtenafdracht. |