Op basis van ARDEX WSZ Snelcement 32,5 R-SF Met kunststoftoeslagmiddelen Voor het sluiten van haarscheurtjes en poriën in betonoppervlaktes en voor de afwerking na betonreparatiewerkzaamheden Bevat geen op staal inwerkende corrosieve bestanddelen
| Brutogewicht (kg) | 25,13 |
| Chloride-ion-gehalte | ≤ 0,05 %, volgens EN 1504-3:2006 |
| DoP | Ja |
| DoP Certificaat | 50150 |
| Drukvastheid | Klasse R2, volgens EN 1504-3:2006 |
| EMI-code | EC 1 PLUS |
| GISCODE | ZP1 |
| Gevaarlijke stoffen | Overeenstemming met 5.4 van de EN 1504-3, volgens EN 1504-3:2006 |
| Gewicht (kg) | 25,3 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Hechtsterkte | ≥ 0,8 N/mm2, volgens EN 1504-3:2006 |
| Houdbaarheid | 366 dagen |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Intrastatcode | 32149000 |
| Kleur | Grijs |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | Mortel |
| Merk | Ardex |
| Nettogewicht (kg) | 25,00 |
| Normering / Certificering 2 | GISCODE: ZP 1 |
| Omgevingstemperatuur (°C) | 20°C |
| Soort mortel | Overig |
| Toepassing | Voor het gelijkmatig uitvlakken en als ondergrond voor de daarna aan te brengen verf. |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Uitgebreide toelichting 1 | Op basis van ARDEX WSZ Snelcement 32,5 R-SF Met kunststoftoeslagmiddelen Voor het sluiten van haarscheurtjes en poriën in betonoppervlaktes en voor de afwerking na betonreparatiewerkzaamheden |
| Uitgebreide toelichting 2 | Bevat geen op staal inwerkende corrosieve bestanddelen |
| Verbruik | ca. 1,2 kg m2 en mm |
| Verwerkingstijd | 30 Minuten |
| Vorst/dooibelasting met strooizoutaantasting | ≥ 0,8 N/mm2, volgens EN 1504-3:2006 |
| Wateropname | ≤ 0,5 kg/(m2*√h), volgens EN 1504-3:2006 |
| pH-waarde | 12 |