| Alternatieve artikelcode | 11752906ST |
| Breedte (mm) | 270 |
| Code productiemethode | PR |
| Dekkende breedte | 170 |
| Dekkende breedte (mm) | 170 mm |
| Fabriek | Narvik Tegelen |
| Gewicht | 5,06 |
| Gewicht (kg) | 161,92 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Kleur | Zwart |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode [GPC] | 738 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 433 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaalbasis | Clay |
| Maximale latafstand | 370 mm |
| Merk | Koramic |
| Minimale latafstand | 340 mm |
| Nabewerking | Glazuur |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 340 - 370 |
| Panmodel | Alegra 12 |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Type | Gevelpan |
| Uitvoering | Rechts |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Pan met zachte golving |