De Alegra 12 is een vlakke dakpan met overdekkende wel die zich makkelijk laat verwerken en perfect past in het Nederlandse dakenlandschap. Deze pan is door de variabele zijsluiting modulair indekbaar op élke beukmaat. En door de variabele kopsluiting kom je in de lengte van het dak altijd uit op hele dakpannen. Ook bij renovatiewerkzaamheden.
| Aantal per m² | 12,5-14,1 |
| Aantal per vierkante meter | 14,1 |
| Alternatieve artikelcode | 11753200ST |
| Breedte (mm) | 270 |
| Code productiemethode | PR |
| Commerciële omschrijving | De Alegra 12 is een vlakke dakpan met overdekkende wel die zich makkelijk laat verwerken en perfect past in het Nederlandse dakenlandschap. Deze pan is door de variabele zijsluiting modulair indekbaar op élke beukmaat. En door de variabele kopsluiting kom je in de lengte van het dak altijd uit op hele dakpannen. Ook bij renovatiewerkzaamheden. |
| Dekkende breedte | 208 - 216 |
| Dekkende breedte (mm) | 212 |
| Fabriek | Narvik Tegelen |
| Garantie | 30 jaar garantie |
| Gewicht | 3,18 |
| Gewicht (kg) | 926,8 |
| Gewicht eenheid | pallet |
| Grootte | Hele dakpan |
| Kleur | Vulkaanzwart edel engobe |
| Kleurcategorie | Effen |
| Kleurcode | 755 |
| Kleurcode [GPC] | 755 |
| Kleurgroep | Wit- en zwarttinten |
| Kleurgroepcode | BLA00 |
| Land van herkomst | NL |
| Lengte (mm) | 433 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal | Keramiek (Klei) |
| Materiaalbasis | Clay |
| Max. aantal per m² | 14,1 |
| Maximale latafstand | 370 mm |
| Merk | Koramic |
| Min. aantal per m² | 12,5 |
| Min. dakhelling | 25 |
| Min. dekkende breedte | 208 mm |
| Minimale dakhelling (gr) | 25 graden |
| Minimale latafstand | 340 mm |
| Nabewerking | Edel-engobe |
| Normering / Certificering 1 | NL-BSB |
| Panlatafstand | 370 |
| Panmodel | Alegra 12 |
| Pantype | Geprofileerd / hol |
| Productiemethode | Geperst |
| Profielvorm | Enkel gegolfd |
| Type sluiting | Zijkanten, kop en onder |
| Uitvoering | Dakpan |
| Vorm | Geprofileerd / hol |
| Vorm | Pan met zachte golving |