Aan één zijde over het gehele oppervlak zelfklevend, 50 μ sterk LDPE folie. Voor professionele bescherming tijdens schilder- en stukadoorswerk en gevelreiniging. Geschikt voor o.a. glasoppervlakken, trappen en tapijt. Voorzichtig bij poreuze ondergronden zoals marmer en natuursteen, en verweerde PVC-ondergronden. Aan één zijde over het gehele oppervlak zelfklevend. Makkelijk aan te brengen. In transparant en groen-transparant
| Afmeting | L= 100 m1 B= 500 mm |
| Alternatieve artikelcode | 222552 |
| Breedte (mm) | 500 |
| Diameter centreerboor | Nee |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Inzetduur | Binnen: tot 3 weken|Buiten: tot 3 weken |
| Kleefkracht | 0,7 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Groen |
| Lengte (mm) | 100000 |
| Materiaal | LDPE, acrylaat kleeflaag |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Folie |
| Maximale temperatuur [GPC] | 40 |
| Merk | KIP |
| Met tape (ja/nee) | Nee |
| Overige kenmerken | Type lijm: Acrylaat |
| Rekvermogen | 2,5 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 40 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 40°C |
| Toepassing | Zelfklevend folie voor langdurige bescherming |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 12 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Aan één zijde over het gehele oppervlak zelfklevend, 50 μ sterk LDPE folie. Voor professionele bescherming tijdens schilder- en stukadoorswerk en gevelreiniging. Geschikt voor o.a. glasoppervlakken, trappen en tapijt. Voorzichtig bij poreuze ondergronden zoals marmer en natuursteen, en verweerde PVC-ondergronden. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Aan één zijde over het gehele oppervlak zelfklevend. Makkelijk aan te brengen. In transparant en groen-transparant |
| Voordelen | Aan één zijde over het gehele oppervlak zelfklevend | Makkelijk aan te brengen | In transparant en groen-transparant |
| Zelfklevend | Ja |