Voegendichtband
| Afmeting | 50000x120 mm |
| Areïek gewicht | ca. 43 g/m |
| Breedte (mm) | 120 |
| Brutogewicht (kg) | 2,2 |
| Commerciële omschrijving | Voegendichtband |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gewicht (kg) | 2,2 |
| Gewicht eenheid | rol |
| Kleur | Geel |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Materiaaldikte (mm) | ca. 0,6 mm |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 2,2 |
| Uitgebreide toelichting 1 | Systeemcomponenten SCHÖNOX: ST 50/ST 25 DICHTBAND, D 8, D 15, D 21, D 35, D 65 (DICHTMANCHET WAND), FC (DICHTMANCHET VLOER), IC (BINNENHOEK), EC (BUITENHOEK), SC L 20, SC L 28, SC R 20, SC R 28 (AFSCHOTHOEK), MFC (MULTIFUNCTIONELE HOEK), SB SET (DOUCHE BAD SET). Voor de gebruikelijke leidingdoorvoeren van „1/2 duim" het dichtmanchet wand SCHÖNOX D 15 gebruiken. SCHÖNOX ST 50/ ST 25 is een dwarselastisch, aan beide kanten met vilt beplakt speciaal voegendichtband. In combinatie met SCHÖNOX contact-afdichtingen. |