Soepel en UV-bestendig textieltape voor ruwe ondergronden. Waterwerend PE-gelamineerd. Door hoge aanvangskleefkracht ideaal voor ruwe ondergronden. Ook goed verwerkbaar op licht vochtige ondergronden en bij lage temperaturen. Licht gekrepte tape , Uitstekende kleefkracht en zeer hoog hechtvermogen , Uitstekende water- en vochtbestendigheid door speciale impregnering , Zeer scheurbestendig
| Afmeting | L= 50 m1 B= 44 mm |
| Alternatieve artikelcode | 223517 |
| Breedte (mm) | 44 |
| Hoogte (mm) | 0,2 |
| Inzetduur | Binnen: tot 2 weken|Buiten: tot 2 weken |
| Kleefkracht | 3,7 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Geel |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Weefsel |
| Maximale temperatuur [GPC] | 65 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Rubber |
| Rekvermogen | 0,2 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 65 |
| Temperatuurbestendigheid | -50 tot 65 °C |
| Toepassing | UV bestendig textieltape voor ruwe ondergronden |
| Toepassing 2 | Afplakken |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 35 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Soepel en UV-bestendig textieltape voor ruwe ondergronden. Waterwerend PE-gelamineerd. Door hoge aanvangskleefkracht ideaal voor ruwe ondergronden. Ook goed verwerkbaar op licht vochtige ondergronden en bij lage temperaturen. |
| Uitgebreide toelichting 3 | Licht gekrepte tape | Uitstekende kleefkracht en zeer hoog hechtvermogen | Uitstekende water- en vochtbestendigheid door speciale impregnering | Zeer scheurbestendig |
| Weefseldichtheid | 32 |