Basis steenband met hotmelt kleeflaag voor eenvoudige afplak- en reparatiewerkzaamheden. Waterbestendig door PE-coating.
| Afmeting | L= 50 m1 B= 48 mm |
| Alternatieve artikelcode | 222606 |
| Breedte (mm) | 48 |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Hoogte (mm) | 0,17 |
| Inzetduur | Binnen: kort|Buiten: kort |
| Kleefkracht | 7,5 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Wit |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Weefsel |
| Maximale temperatuur [GPC] | 75 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Hotmelt |
| Rekvermogen | 0,25 |
| Samenstelling | 32 mesh textieltape met hotmelt kleeflaag, PE-gelamineerd |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 75 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 75°C |
| Toepassing | Basiskwaliteit steenband voor o.a. afdekwerkzaamheden op ruwe ondergronden |
| Toepassing 2 | Afplakken/Repareren |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 35 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Basis steenband met hotmelt kleeflaag voor eenvoudige afplak- en reparatiewerkzaamheden. Waterbestendig door PE-coating. |
| Vulkaniserend | Nee |
| Weefseldichtheid | 32 |