Licht gecrêpte tape met hoogwaardige natuurrubberlijm. Goede kleefkracht en impregnering. Voor kortstondige afdekwerkzaamheden, vooral binnenshuis. Licht gecrêpte tape met hoogwaardige natuurrubberlijm. Goede kleefkracht en impregnering.
| Afmeting | L= 50 m1 B= 24 mm |
| Alternatieve artikelcode | 222947 |
| Breedte (mm) | 24 |
| Hoogte (mm) | 0,13 |
| Inzetduur | Binnen: tot 4 Dagen |
| Kleefkracht | 2 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Beige |
| Kleur [ETIM] | Overig |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Materiaal | Geimpregneerde Crêpe, natuurrubber kleeflaag |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Papier |
| Maximale temperatuur [GPC] | 60 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Natuurlijk rubber |
| Rekvermogen | 0,09 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 60 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 60°C |
| Toepassingsgebied | Binnen |
| Treksterkte | 39 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Licht gecrêpte tape met hoogwaardige natuurrubberlijm. Goede kleefkracht en impregnering. Voor kortstondige afdekwerkzaamheden, vooral binnenshuis. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Licht gecrêpte tape met hoogwaardige natuurrubberlijm. Goede kleefkracht en impregnering. |
| Voordelen | Licht gekrepte tape | Zeer goede kleefkracht en hoog hechtvermogen | Goede water- en vochtbestendigheid door goede impregnering | Goede scheurbestendigheid |
| Vulkaniserend | Nee |