FineLine tape Washi - standaard pluskwaliteit Goed standaardproduct voor scherpe lijnen. Hoogwaardige premium masking tape met natron-afdekpapier (50 g/m²)
| Afmeting | L= 50 m1 B= 24 mm |
| Alternatieve artikelcode | 222602 |
| Breedte (mm) | 24 |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Hoogte (mm) | 0,09 |
| Inzetduur | Binnen: tot 6 Maanden|Buiten: tot 2 Maanden |
| Kleefkracht | 2,01 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Geel |
| Kleur (detail) [GPC] | geel |
| Kleurfamilie [GPC] | Geel |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Maat [GPC] | 50000x24x0,09 mm |
| Materiaal | Washi, UV-bestendig, acrylaat kleeflaag |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Papier |
| Maximale temperatuur [GPC] | 100 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Acrylaat |
| Rekvermogen | 0,031 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 100 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 100°C |
| Toepassing | Voor scherpe verfranden op gladde en licht ruwe ondergronden |
| Toepassing 2 | Afplakken |
| Toepassing [GPC] | Voor scherpe verfranden op gladde en licht ruwe ondergronden |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 30 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | FineLine tape Washi - standaard pluskwaliteit |
| Uitgebreide toelichting 2 | Goed standaardproduct voor scherpe lijnen. |
| Uitgebreide toelichting 3 | Hoogwaardige premium masking tape met natron-afdekpapier (50 g/m²) |
| Voordelen | Hoogwaardige premium masking tape met natron-afdekpapier (50 g/m²) |