Lichtklevende tape uit soepel speciaal papier: Washi
| Afmeting | L= 50 m1 B= 24 mm |
| Alternatieve artikelcode | 223499 |
| Breedte (mm) | 24 |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Hoogte (mm) | 0,08 |
| Inzetduur | Binnen: tot 2 Maanden |
| Kleefkracht | 0,8 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Lila |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Materiaal | Washi, natuurrubber kleeflaag |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Papier |
| Maximale temperatuur [GPC] | 60 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Acrylaat |
| Rekvermogen | 0,04 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 60 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 60°C |
| Toepassing | Voor veeleisend schilderwerk op kwetsbare ondergronden zoals behang, papier en decoratieve schildertechnieken |
| Toepassing 2 | Afdekken |
| Toepassingsgebied | Binnen |
| Treksterkte | 25 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Lichtklevende tape uit soepel speciaal papier: Washi |
| Vulkaniserend | Nee |