Masking tape - voor buiten UV-, weer- en verouderingsbestendig door speciale rubberkleefstof. Zeer scheurbestendig
| Afmeting | L= 50 m1 B= 24 mm |
| Alternatieve artikelcode | 232505 |
| Breedte (mm) | 24 |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Hoogte (mm) | 0,13 |
| Inzetduur | Binnen: tot 2 weken|Buiten: tot 2 weken |
| Kleefkracht | 3,5 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Blauw |
| Kleurfamilie [GPC] | Blauw |
| Lengte (mm) | 50000 |
| Maat [GPC] | L=50000 mm B=24 mm |
| Materiaal | Geimpregneerde Crêpe, acrylaat kleeflaag |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Papier |
| Maximale temperatuur [GPC] | 90 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Rubber |
| Rekvermogen | 0,1 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 90 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 90°C |
| Toepassing | Voor veilige afplakwerkzaamheden op kwetsbare ondergronden, zoals bijvoorbeeld acrylverf |
| Toepassing 2 | Afplakken |
| Toepassing [GPC] | Voor veilige afplakwerkzaamheden op kwetsbare ondergronden, zoals bijvoorbeeld acrylverf |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 39,4 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Masking tape - voor buiten |
| Uitgebreide toelichting 2 | UV-, weer- en verouderingsbestendig door speciale rubberkleefstof. Zeer scheurbestendig |
| Voordelen | UV-, weer- en verouderingsbestendig door speciale rubberkleefstof | Zeer scheurbestendig |
| Vulkaniserend | Nee |