Masker met standaard textieltape. Het milieuvriendelijke PE-afdekfolie hecht aan de ondergrond door statische lading.
| Afmeting | L= 17 m1 B= 2600 mm |
| Alternatieve artikelcode | 223512 |
| Breedte (mm) | 2600 |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Inzetduur | Binnen: tot 10 dagen|Buiten: tot 10 dagen |
| Kleefkracht | 4,5 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Blauw |
| Lengte (mm) | 17000 |
| Materiaal | Textieltape, natuurrubber kleeflaag met UV-stabiele, statisch geladen PE-afdekfolie |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Weefsel | Materiaal Folie: HDPE |
| Maximale temperatuur [GPC] | 30 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Natuurlijk rubber |
| Rekvermogen | 0,12 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 30 |
| Temperatuurbestendigheid | 30°C |
| Toepassing | Snel afdekken en maskeren van grote oppervlakken, binnen en buitenshuis |
| Toepassing 2 | Afdekken/Afplakken |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 58 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Masker met standaard textieltape. Het milieuvriendelijke PE-afdekfolie hecht aan de ondergrond door statische lading. |