Masker met masking tape - professionele kwaliteit Professionele masker met premium masking tape. Voor snel en makkelijk maskeren van oppervlakken.
| Afmeting | L= 33 m1 B= 550 mm |
| Alternatieve artikelcode | 222568 |
| Breedte (mm) | 550 |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Inzetduur | Binnen: tot 1 week|Buiten: kort |
| Kleefkracht | 4,26 N/10 mm (staal) |
| Kleur | Chamois |
| Kleur (detail) [GPC] | chamois |
| Kleurfamilie [GPC] | Anders |
| Lengte (mm) | 33000 |
| Maat [GPC] | 33000x550x0,008 mm |
| Materiaal | Geimpregneerde Crêpe, natuurrubber kleeflaag, met statisch geladen PE-afdekfolie |
| Materiaal (lijst) | Dragermateriaal groep: Papier | Materiaal Folie: HDPE |
| Maximale temperatuur [GPC] | 90 |
| Merk | KIP |
| Overige kenmerken | Type lijm: Natuurlijk rubber |
| Rekvermogen | 0,09 |
| Temperatuurbestendig tot (°C) | 90 |
| Temperatuurbestendigheid | tot 90°C |
| Toepassing | Snel afdekken en maskeren van grote, aaneengesloten oppervlakken (bijv. wanden, ramen, meubelen). Inzetbaar op bijna alle ondergronden binnenshuis |
| Toepassing 2 | Afdekken |
| Toepassing [GPC] | Snel afdekken en maskeren van grote, aaneengesloten oppervlakken (bijv. wanden, ramen, meubelen). Inzetbaar op bijna alle ondergronden binnenshuis |
| Toepassingsgebied | Binnen en buiten |
| Treksterkte | 40,2 N/10 mm |
| Uitgebreide toelichting 1 | Masker met masking tape - professionele kwaliteit |
| Uitgebreide toelichting 2 | Professionele masker met premium masking tape. Voor snel en makkelijk maskeren van oppervlakken. |