Knauf HP 250 is een waterafstotende gevelpleister voor alle cementgebonden Knauf basislagen.
| ADR | Nee |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Breedte [GPC] | 240 |
| Brutogewicht [GPC] | 25 |
| Diepte [GPC] | 100 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | cementgebonden pleisters|gevelafwerki voor binnen |
| Gewicht eenheid | zak |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 540 |
| Houdbaarheid | 12 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 38245090 |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (detail) [GPC] | Grijs |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Kleurfamilie [GPC] | Grijs |
| Korrelgrootte | ≤ 1 mm |
| Kortingsgroep | Cementgebonden pleisters |
| Laagdikte | minimaal 3 mm |
| Laagdikte | 3 |
| Materiaal | Cement pleister |
| Materiaal | Overig |
| Materiaal [GPC] | Cement |
| Materiaal van doeloppervlak [GPC] | Muren |
| Maximale laagdikte [GPC] | 5 |
| Merk | Knauf |
| Minimale verwerkingstemperatuur [GPC] | + 5 ºC |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opslag | Droog, vorstvrij en op pallets. |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 3 |
| Rendement condities [GPC] | bij 3 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 5 |
| Ruimte buiten [GPC] | Anders |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Toepassing | Deze waterafstotende pleister is uitermate geschikt als afwerkpleister op lichtgewicht basislagen en heeft een fijne structuur en een goed hechtvermogen. Geschikt voor binnens- en buitenshuis. |
| Toepassing [GPC] | Deze waterafstotende pleister is uitermate geschikt als afwerkpleister op lichtgewicht basislagen en heeft een fijne structuur en een goed hechtvermogen. Geschikt voor binnens- en buitenshuis. |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Structuurpleister |
| Uitgebreide toelichting 1 | Knauf HP 250 is een waterafstotende gevelpleister voor alle cementgebonden Knauf basislagen. |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | HP 250 - Waterafstotende gevelpleister |
| Verbruik | ca. 4,2 kg per 3 mm/m² |
| Verbruik | 5 |
| Verpakking | zak |
| Verwerking | Handmatig | Machinaal |
| Verwerkingstemperatuur | minimaal + 5 ºC |
| Volledige omschrijving [GPC] | HP 250 - Waterafstotende gevelpleister |