ProFinish is een dunpleister voor nagenoeg alle ondergronden.
| ADR | Nee |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Breedte [GPC] | 270 |
| Brutogewicht (kg) | 25,1 |
| Brutogewicht [GPC] | 25,1 |
| Code ROHS keurmerk [GPC] | Nee |
| Diepte [GPC] | 130 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | 1-5 dagen |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | finishproducten, poedervo voor binnen |
| Gewicht eenheid | st |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 550 |
| Houdbaarheid | 6 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 25202000 |
| Kleur | Wit |
| Kleur (detail) [GPC] | Wit |
| Kleur [ETIM] | Wit |
| Kleurfamilie [GPC] | Wit |
| Kortingsgroep | Finishers poedervormig en FinishPasta |
| Kwaliteitskeurmerk | EN 13279-1 |
| Laagdikte | 0 - 5 mm |
| Laagdikte | 0 - 5 |
| Materiaal | Gips|Pleister |
| Materiaal | Gips |
| Materiaal [GPC] | Anders |
| Merk | Knauf |
| Minimale verwerkingstemperatuur [GPC] | 10 |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opslag | Droog en beschermd tegen vochtigheid, bij voorkeur op houten pallets. |
| Overschilderbaar na [GPC] | 24-120 |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 0 - 5 |
| Rendement condities [GPC] | bij 1 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 30 |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Toepassing | finisher |
| Toepassing [GPC] | stucwerk |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Gips |
| Uitgebreide toelichting 1 | ProFinish is een dunpleister voor nagenoeg alle ondergronden. |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | ProFinish |
| Verbruik | ca. 0,83 kg per mm / m² |
| Verbruik | 0,83 |
| Verpakking | zak |
| Verwerking | handmatig |
| Verwerkingstemperatuur | minimaal + 5 ºC |
| Verwerkingstijd [GPC] | 60 |
| Volledige omschrijving [GPC] | ProFinish |