Knauf LFP 235 is een waterafstotende lichtgewicht basis- en afwerkpleister. De LFP 235 is extreem spanningsarm en heeft een minerale toeslag waardoor deze buiten duurzaam is. Voordeel van deze pleister is dat hetzelfde materiaal zowel voor de basis- als afwerklaag kan worden gebruikt.
| ADR | Nee |
| Beoogd gebruik [GPC] | Stucwerk |
| Breedte [GPC] | 240 |
| Brutogewicht [GPC] | 25 |
| Diepte [GPC] | 100 |
| DoP verplichting (ja/nee) | Ja |
| Droogtijd | 72 - 720 |
| Droogtijd [GPC] | 3-30 dagen |
| Duurzaam energie gebruik productie | < 100 % |
| Eisen verwerking [GPC] | zie technischblad website Knauf |
| Functionele naam [GPC] | cementgebonden pleiste voor binnen |
| Gewicht eenheid | zak |
| Grondstof materiaal | 0-24% gerecylced |
| Hoogte [GPC] | 540 |
| Houdbaarheid | 12 mnd in ongeopende verpakking |
| Indicatie kant & klaar [GPC] | Nee |
| Intrastatcode | 38245090 |
| Kleur | Grijs |
| Kleur (detail) [GPC] | Grijs |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Kleurfamilie [GPC] | Grijs |
| Korrelgrootte | ≤ 1 mm |
| Kortingsgroep | Cementgebonden pleisters |
| Laagdikte | min. 10 mm (basislaag) |
| Laagdikte | 10 |
| Materiaal | Cement pleister |
| Materiaal | Overig |
| Materiaal [GPC] | Cement |
| Materiaal van doeloppervlak [GPC] | Muren |
| Maximale laagdikte [GPC] | 30 |
| Merk | Knauf |
| Minimale verwerkingstemperatuur [GPC] | + 5 ºC |
| Netto gewicht [GPC] | 25 |
| Netto inhoud - maateenheid [GPC] | kg |
| Nettogewicht (kg) | 25 |
| Opslag | Droog, vorstvrij en op pallets. |
| Percentage recyclebaar | 0-24% |
| Profielbreedte | 10 |
| Rendement condities [GPC] | bij 10 mm laagdikte in m2 |
| Rendement per verpakking [GPC] | 2,3 |
| Ruimte buiten [GPC] | Anders |
| Safety Data Sheet [GPC] | Ja |
| Substantie [GPC] | Poeder |
| Toepassing | De LFP 235 is uitstekend te gebruiken als basislaag bij oudere of zachtere ondergronden en isolerend metselwerk. De pleister kan zowel binnens- als buitenshuis worden toegepast. |
| Toepassing [GPC] | De LFP 235 is uitstekend te gebruiken als basislaag bij oudere of zachtere ondergronden en isolerend metselwerk. De pleister kan zowel binnens- als buitenshuis worden toegepast. |
| Type basisverf [GPC] | Anders |
| Type pleisterwerk/stucco [GPC] | Stucpleister |
| Uitgebreide toelichting 1 | Knauf LFP 235 is een waterafstotende lichtgewicht basis- en afwerkpleister. De LFP 235 is extreem spanningsarm en heeft een minerale toeslag waardoor deze buiten duurzaam is. Voordeel van deze pleister is dat hetzelfde materiaal zowel voor de basis- als afwerklaag kan worden gebruikt. |
| Uitvoering | Poeder |
| Variant [GPC] | LFP 235 - Waterafstotende lichtgewicht basis- en afwerkpleister |
| Verbruik | ca. 11 kg per 10 mm/m² |
| Verbruik | 11 |
| Verpakking | zak |
| Verwerking | Handmatig | Machinaal |
| Verwerkingstemperatuur | minimaal + 5 ºC |
| Volledige omschrijving [GPC] | LFP 235 - Waterafstotende lichtgewicht basis- en afwerkpleister |