Cementaire belastingsvoegmortel
| Begaanbaar | na ca. 3 uur |
| Belastbaar | na ca. 3 dagen (mechanisch); na ca. 7 dagen (chemisch) |
| Brutogewicht (kg) | 15,099 |
| Commerciële omschrijving | Cementaire belastingsvoegmortel |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 15,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | 1 jaar |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Intrastatcode | 38245090 |
| Kleur | Grijs |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 15 |
| Pottijd | Pottijd bij +20 °C: ca. 30 min. |
| Soort mortel | Voegmortel |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +250 °C |
| Toepassingsgebied | voegen van: porcellanato grèstegels; porcellanato; splijttegels; vloerklinkers; niet verkleuringsgevoelige natuursteensoorten |
| Uitgebreide toelichting 1 | Slibbare cementaire voegmortel voor het voegen van keramische bekledingen met hoge mechanische belasting, met belasting door dooizout, minerale olie, hoge drukreinigers en chemische belasting (let op bestendigheidslijst). Voor binnen en buiten. Voral geschikt voor zwembaden, werkplaatsen en wasinrichtingen. SCHÖNOX XR 40 met SCHÖNOX CLIMATRIX®-technologie is een component van het SCHÖNOX BALTERRA®-systeem. |
| Uitvoering | Poeder |
| Verpakking | Zak |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbreedte | 2-40 mm |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |