Verwerkingsvriendelijke, waterafwijzende en flexibele cementvoegmortel
| Alternatieve artikelcode | 207278 |
| Begaanbaar | na ca. 12 uur |
| Belastbaar | na ca. 7 dagen |
| Brutogewicht (kg) | 15,099 |
| Commerciële omschrijving | Verwerkingsvriendelijke, waterafwijzende en flexibele cementvoegmortel |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 15,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | zak: 18 maanden, PE-zak: 2 jaar |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 15 |
| Pottijd | Pottijd bij +20 °C: ca. 2 uur |
| Soort mortel | Voegmortel |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | aardewerk. porcellanato met een wateropname van > 3 %. niet verkleuringsgevoelige natuursteensoorten |
| UFI-code | 6002-M056-Y00D-EH7S |
| Uitgebreide toelichting 1 | voor smalle voegen volgens DIN 18 352. Voor het voegen van aardewerk e.d. met zuigende scherf. Voor binnen en buiten, voor wand en vloer. |
| Uitvoering | Poeder |
| Verbruik | 0,3 tot 0,8 kg/m2, afhankelijk van tegel- en voegformaat |
| Verpakking | Zak |
| Vervanger van IBC | 0000070174 |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbreedte | 1-6 mm |
| Voordelen | Voldoet aan de CG2 WA-eisen volgens EN 13888. flexibel. waterbestendig. vorstbestendig. slibbaar. zeer smeuïg in de verwerking. zeer fijne optiek. waterafwijzend (in vergelijking met standaard voegmortels). vuilafwijzend (in vergelijking met standaard voegmortels). kunstharsveredeld. hoog vullend. hoge flankenhechting. geschikt op vloerverwarming. scheurvrij uithardend. chromaatarm volgens REACH |
| Vorstgedrag | Vorstbestendig |