Normaal afbindende veredelde voegmortel voor smalle en brede voegen
| Alternatieve artikelcode | 224008 |
| Begaanbaar | na ca. 12 uur |
| Belastbaar | na ca. 7 dagen |
| Brutogewicht (kg) | 15,099 |
| Commerciële omschrijving | Normaal afbindende veredelde voegmortel voor smalle en brede voegen |
| EMI-code | EC 1 PLUS: zeer emissie-arm PLUS |
| Gevarenklasse | ZP1 - cementaire producten, chromaatarm |
| Gewicht (kg) | 15,099 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | 18 maanden |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Kleur | Grijs |
| Kleur [ETIM] | Grijs |
| Merk | Schonox |
| Nettogewicht (kg) | 15 |
| Pottijd | Pottijd bij +20 °C: ca. 2 uur |
| Soort mortel | Voegmortel |
| Temperatuurbestendigheid | -20 °C tot +80 °C |
| Toepassingsgebied | porcellanato grèstegels; porcellanato; splijttegels; vloerklinkers; cotto; betonsteen; kunststeen; niet verkleuringsgevoelige natuursteensoorten. Wand en vloer; balkons en terrassen; in normaal belaste bedrijfsruimtes |
| Uitgebreide toelichting 1 | voor het voegen van grèstegels, porcellanato-grès, splijttegels, klinkers en steenstrips e.d. met zwak- resp. niet-zuigende scherf. Ook geschikt voor natuursteen, betontegels en cotto. Voor binnen en buiten. |
| Uitvoering | Poeder |
| Verbruik | 0,4 tot 4,0 kg/m2; afhankelijk van tegel- en voegformaat |
| Verpakking | Zak |
| Vervanger van IBC | 0000070148 |
| Verwerkingstemperatuur | niet onder +5 °C |
| Voegbreedte | 2-20 mm |