Coba ALM500 egalisatiemortel is een fabrieksmatig vervaardigde calciumsulfaat gebonden egalisatiemortel.
| Begaanbaar | na ca. 6 uur |
| Bekleedbaar | Na ca. 24 uur (laagdikte ≤ 2mm) |
| Buigtreksterkte | ≥ 7 (NEN-EN 13813) |
| Commerciële omschrijving | Coba ALM500 egalisatiemortel is een fabrieksmatig vervaardigde calciumsulfaat gebonden egalisatiemortel. |
| Consistentie | Poeder |
| Droogtijd | afhankelijk van de omgevingsomstandigheden. |
| Druksterkte (N/mm2) | ≥ 30 (NEN-EN 13813) |
| Gewicht (kg) | 25 |
| Gewicht eenheid | zak |
| Houdbaarheid | 365 dagen |
| Houdbaarheid (maanden) | 6 |
| Kleur | Wit |
| Laagdikte | 2 - 20 mm |
| Merk | Coba |
| Normering / Certificering 1 | Classificatie: CA-C35-F10 |
| Normering / Certificering 3 | Norm: NEN-EN 13813 |
| Opslag | koel, droog en vorstvrij opslaan |
| Overige kenmerken | Leveringsvorm: Poeder |
| Samenstelling | egalisatiemortel op basis van calciumsulfaat, kunststofbindmiddelen en diverse hulp- en vulstoffen |
| Toepassing | Anhydriet- & alphavloeren |
| Toepassing 2 | Coba egalisatiemortel ALM 500 is geschikt voor het binnenshuis egaliseren van calciumsulfaat gebonden ondergronden (anhydriet of alpha-halfhydraat) in laagdikten van 2 tot 20 mm. |
| Uitgebreide toelichting 1 | Coba egalisatiemortel ALM 500 is een fabrieksmatig vervaardigde calciumsulfaat gebonden egalisatiemortel. |
| Uitgebreide toelichting 2 | Coba egalisatiemortel ALM 500 is geschikt voor deskundig geïnstalleerde vloerverwarming. De stookschema's voor ingebruikname moeten worden nagekomen. Coba egalisatiemortel ALM 500 is goed verpompbaar en goed schuurbaar. Coba egalisatiemortel ALM 500 is zelfnivellerend, krimp- en spanningsarm en snelverhardend. Coba egalisatiemortel ALM 500 is machinaal te verpompen. Toepassing op andere steenachtige (cementgebonden) ondergronden na overleg met onze afdeling technische adviezen. Coba egalisatiemortel ALM 500 is niet geschikt voor houten, industriële en permanent vochtige vloeren (bijv. buitenshuis). Coba egalisatiemortel ALM 500 moet met een vloerafwerking worden bekleed. |
| Uitgebreide toelichting 3 | Geschikt voor vloerverwarming|Snelverhardend|Zelfnivellerend|Krimp- en spanningsarm |
| Uitgebreide toelichting 4 | 2-20 mm |
| Verbruik | ca. 1,5 kg/m2 per mm laagdikte |
| Verwerkingstemperatuur | tussen 5°C en 25°C |
| Verwerkingstijd | ca. 30-40 min. |
| Vloeimaat | 145-160mm / ring D30xH50mm |